Запрацював новий веб-сайт Постійного представництва України при ООН
Запрацював новий веб-сайт Постійного представництва України при ООН
Міністерство закордонних справ України та Український кризовий медіа-центр презентували новий веб-сайт Постійного представництва України при ООН під доменним ім’ям www.ukraineun.org.
Метою нового веб-сайту є висвітлення діяльності України як непостійного члена Ради Безпеки ООН на період 2016–2017 рр.
Завдяки сучасній навігації та зручному інтерфейсу ресурс став більш функціональним. Нині користувачі з легкістю зможуть знайти інформацію щодо пріоритетів членства України в Раді Безпеки ООН, заходів у контексті протидії російській агресії, діяльності України в інших органах ООН та міжнародних миротворчих місіях. На сайті також публікуватимуться виступи української делегації та основні документи Ради Безпеки ООН.
В розділі прес-центр розміщуватимуться новини Постійного представництва разом з фото- та відео-контентом. На новому веб-сайті також міститимуться посилання на сторінки Постпредства в соціальних мережах.
Володимир Єльченко, постійний представник України при ООН: «Ми дуже вдячні Українському кризовому медіа-центру за надану допомогу у створенні нового веб-сайту для нашого представництва з нагоди початку членства України в Раді Безпеки ООН. Для нас принципово важливо, аби українська та міжнародна аудиторії чітко розуміли, чим займається українська делегація в цьому важливому органі. Запрошую журналістів, дипломатів, фахівців і просто зацікавлених користувачів відстежувати останні новини про роботу делегації України в Раді Безпеки та інші події в ООН».
Геннадій Курочка, член правління Українського кризового медіа-центру: «Протягом останніх двох років ми плідно співпрацювали з Представництвом України при ООН. Так, у 2014 році ми спільно реалізували потужний проект UN Hundred під час Генеральної асамблеї ООН, і вже у 2015 році — UN Hundred. Crimea Challenge. Ми вважаємо, що створення нового сайту представництва є важливим саме сьогодні, коли наша держава має можливість впливати на глобальні процеси в світі в статусі непостійного члена Ради Безпеки ООН».