Рада експортерів та інвесторів при МЗС України та Постійне представництво України при ООН на постійній основі проводять вебінари для українських компаній за участю представників установ системи ООН з метою ознайомлення українського бізнесу з особливостями проведення тендерів установами системи ООН.

Інформація щодо проведення вебінарів розміщується сайтах Постійного представництва України при ООН та Ради експортерів та інвесторів при МЗС України та їх сторінках у Facebook: https://www.facebook.com/REI.MFA.Ukraine/ та https://www.facebook.com/UKRinUN.

Рада експортерів та інвесторів при МЗС України (РЕІ) – майданчик, на якому МЗС акумулює інформацію про інвестиційні та торговельні можливості з усього світу, а також сприяє налагодженню ділових контактів між українськими експортерами та імпортерами за кордоном.

Постійне представництво України при ООН також надає сприяння українським компаніям в отриманні інформації щодо особливостей закупівель системи ООН та, у разі необхідності, отримання консультацій від представників Секретаріату ООН.

Контактна особа Постпредства України при ООН: радник Ірина Ярош, email: Ukraine.procurement.UN@gmail.com.